NepropásněteTipy na výletyVolný čas

Vizovické Trkonkobraní bude nářez. Přijedou i Rybičky 48

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní letos v novém termínu oznamuje kompletní program s Rybičkami 48, Divokým Billem a novinky v programu i komfortu.

Moderátor Libor Bouček, stand-up Matonohy či Pavláska, travnatá zóna, zastřešené sezení

Jednou z hvězd letošního Trnkobraní bude kapela Rybičky 48

 Kompletní program oznamuje jediný hudebně-švestkový festival v České republice Vizovické Trnkobraní, který se letos koná v novém termínu v pátek a sobotu 23. a 24. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Fanoušky švestkových oslav letos v pátek rozproudí Rybičky 48 nebo No Name, v sobotu Divokej Bill, Tublatanka, Tomáš Klus nebo Anna K. a další interpreti a kapely. Trnkobraní letos svým návštěvníkům nabídne několik novinek – travnatou odpočinkovou zónu, doprovodný program se stand-up vystoupením Tomáše Matonohy či Lukáše Pavláska, moderaci knedlíkové soutěže v podání Libora Boučka a v neposlední řadě novou značku piva.

Letní kulturní boom na Kačině: Hity Karla Gotta i muzikálové Maminy s Lucií Bílou

V pátek se mohou návštěvníci dále těšit na koncert Pokáče a kapely Visací zámek, Desmod, Fleret nebo Reflexy. V sobotu po jedné hodině vypukne tradiční Velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků a areál dále roztančí Xindl X nebo kapely Vypsaná Fixa, O5 a Radeček, chybět nebude vystoupení kapely Kosovci. Zahrají také skupiny Doktor P.P., Street 69 nebo Doga. Organizátoři Trnkobraní dávají prostor i mladým talentům, na Facebooku festivalu proběhne soutěž „zahraj si s kapelou na Trnkobraní“, ve které může veřejnost hlasovat pro svého favorita.

Trnkobraní letos vychází vstříc přáním svých návštěvníků a zvyšuje festivalový komfort. V areálu přibude travnaté místo pro odpočinek, zastřešená sezení a součástí doprovodného programu se stane opět stand-up comedy Na stojáka!Tomášem Matonohou, Lukášem Pavláskem a Karlem Hynkem. Organizátoři myslí i na nejmenší návštěvníky, pro které bude připravena dětská zóna se soutěžemi. Místní tradice připomene vystoupení folklorního souboru Vizovjánek. V areálu festivalu bude možné opět ochutnat knedlíky s různými ovocnými náplněmi, doprovodný program v likérce zahrne i exkluzivní exkurze do palírny či muzea slivovice, pivovar Svijany, který se stal novým generálním partnerem festivalu, bude mít pro návštěvníky kromě tankového piva připravenou i školu čepování.

Zřícenina hradu Zvířetice: Báječný výlet na každou roční dobu

„Vyslyšeli jsme přání návštěvníků a pro letošní ročník festivalu jsme připravili řadu změn jak z hlediska servisu a zvýšení komfortu pro návštěvníky, tak i rozšíření programu o stand-up Na stojáka! s hvězdnými komiky Tomášem Matonohou a Lukášem Pavláskem. Jsme také rádi, že historicky poprvé bude moderovat knedlíkovou soutěž Libor Bouček,“ říká organizátor festivalu Michal Šesták.

Trnkobraní svým návštěvníkům nabízí i nadále vysoký komfort ubytování. K dispozici bude placený VIP kemp, bezpečný, oplocený, hlídaný a osvětlený prostor s nonstop recepcí a úschovnou, možností dobití telefonů, sprchami s teplou vodou, umývárnami a sociálním zařízením s pravidelným úklidovým servisem nebo stanové městečko zdarma. V prostoru před festivalovým areálem bude k dispozici úschovna zavazadel.

Inkluzivní hudební festival Domova Mladá se blíží. Bude to mejdan

Vstupenky na Trnkobraní lze do 31. května koupit za sníženou cenu na oba dny za 1700 korun, 2350 s VIP kempem, 900 na pátek, 1000 na sobotu a VIP kemp na dva dny za 750 korun. Na místě bude permanentka stát 1900 korun, s VIP kempem 2600 korun, páteční vstup 1100 korun, sobotní 2100 korun a VIP kemp na dva dny 900 korun. Připraveny jsou slevy pro děti různých věkových kategorií, seniory a ZTP/P. Vstupenky lze koupit na www.vizovicketrnkobrani.cz/vstupenky/. Více na www.vizovicketrnkobrani.cz.

Interpreti na letošním 55. Vizovickém Trnkobraní: Desmod, Fleret, No Name, Pokáč, Reflexy, Rybičky 48, Visací zámek, Anna K., Divokej Bill, Doga, Doktor P.P., Karel Hynek, Kosovci, Lukáš Pavlásek, O5 a Radeček, Street 69, Tomáš Klus, Tomáš Matonoha, Tublatanka, Vizovjánek, Vypsaná Fixa, Xindl X

 Program letošního Trnkobraní:

 

Pátek 23. 8.

Desmod

Fleret

No Name

Pokáč

Reflexy

Rybičky 48

Visací zámek

 

Sobota 24. 8.

Anna K.

Divokej Bill

Doga

Doktor P.P.

Karel Hynek

Kosovci

Lukáš Pavlásek

O5 a Radeček

Street 69

Tomáš Klus

Tomáš Matonoha

Tublatanka

Vizovjánek

Vypsaná fixa

Xindl X

 

Související obrázky: