Uvařte siVolný čas

Silvestr je tady. Zakousněte skvělé, rychle připravené, dobroty

Co ne Silvestra vyrobit rychle a jednoduše? U nás už se tradičně budou dělat pomazánky. Udělám tři čtyři a každý si může namazat veku podle sebe. K tomu nakrájím mrkvičku, která také mívá úspěch. 

Silvestr je jedním z nejveselejších a dnů v roce. Je to doba, kdy si lidé připomínají uplynulý rok a slaví příchod nového. A aby byla tato oslava ještě více vzrušující a zábavnější, není nic lepšího než mít k dispozici skvělé občerstvení.

Snadno a rychle

Dobroty jsou samozřejmě nedílnou součástí Silvestra. Snadné a rychlé občerstvení je ideální volbou pro tuto příležitost, protože vám umožňuje strávit více času s hosty a užívat si zábavu. Existuje mnoho možností, jak připravit takové občerstvení.

Krev, záhady, časové roviny i »Ztraceni« s příchutí křesťanství: Tipy z Netflixu a bonus za všechny prachy PODCAST

 

Například, můžete si připravit různé druhy sendvičů. Pouze použijte oblíbený chléb, přidávejte do něj šunku, sýr, salát, nebo uzeniny. Sendviče můžete poté nakrájet na menší kousky, takže se stanou skvělým kouskem pro hosty, kteří mají hlad.

Další možností je připravit nějaké jednoduché kousky na pánev. Například můžete smíchat zeleninu (například papriku, cibuli a rajčata) s kousky masa (například kuřecího nebo vepřového). Směs přidejte do pánve a připravte si malé kuličky.

Nezapomeňte na dip

Tyto lahůdky si hosté mohou snadno brát a grilovat přímo na párty. Neměli bychom také zapomenout na různé dipy a omáčky. Můžete připravit krémový dip s různými bylinkami a kořením. Nebo můžete vyzkoušet něco pikantnějšího, jako například sýrový dip s nachos.

TOP pohádky letošních Vánoc: Krakonoš, dukáty i norská Popelka. Viděli jste všechny?

A samozřejmě nesmíme zapomenout na sladkosti. Třeba cukroví z Vánoc, bublanina nebo koláče. Silvestr je čas na to, abychom se radostně setkávali, oslavovali a dobře jedli. Snadné a rychlé občerstvení je skvělým způsobem, jak zajistit, že vaše oslava bude plná chutí a zábavy. Takže se pusťte do příprav a užijte si večer plný dobroty a radosti!

Tradičně by nemělo chybě koleno na půlnoc. To je pro štěstí. Zbytky si pak na Nový rok můžete dát k čočce. Ta zase má tradičně přinášet do domu peníze.

Související obrázky: