NepropásněteVolný časZajímavosti z kraje

Reklama na Vánoce má druhý domov v Kutné Hoře. Nenechte si ujít hvězdou premiéru

Do Vánoc zbývá už jen 42 dní! Tím vás ale rozhodně nenavádíme k panice a horečnému shánění vánočních dárků. Nejprve je potřeba ukořistit někde tu pověstnou vánoční náladu. A pak už to všechno přijde samo.

Co takhle se v klidu usadit a nechat se unášet příběhem nové romantické komedie s názvem Reklama Vánoce? O tomto autorském snímku Aleše Kaiznera jsme vám už leccos prozradili, především jsme vám popsali děj a obsazení

Ovšem co jsme si ještě schovávali jako trumf v rukávu, je informace, kde se tento film natáčel. Zmínit můžeme například pražské Masarykovo nábřeží či Studio Grant v Nuslích, ovšem až se tentokrát zase jednou vydáme po stopách natáčecích míst, nezůstaneme jen v hlavním městě.

V rámci natáčení, které zabralo dohromady 35 natáčecích dní (přičemž ho na poměrně dlouhou dobu zastavila koronavirová pandemie), se štáb podíval na 3 dny i do italských Benátek. Hlavní postava Michala Horáka tam totiž v rámci děje bere svou přítelkyni Andreu, než pozná, jakého si to hřeje na prsou hada.

Ale pojďme zpátky do tuzemska. Lokaci rodinného domu najdeme v Středočeském kraji, konkrétně pak v Mokrovratech u Příbrami. Navíc hned několikrát si v komedii zahrála i středočeská Kutná Hora

„Filmaři si vybrali park Na Náměti, jako hlavní ‚sídlo‘ bezdomovkyně v podání Zuzany Slavíkové, natáčelo se ale též v kutnohorské nemocnici či cestovní kanceláři, v Pizzerii U Šneka Pohodáře a v Hotelu U Kata,“ prozradil nám režisér a scenárista snímku Aleš Kaizner. Sám je hrdým kutnohorským rodákem.

Není tedy divu, že druhou premiéru po té pražské si tak snímek Reklama na Vánoce odbude právě v Kutné Hoře.  

Kdy a kde?

Slavnostní premiéra nás čeká již 16. listopadu v kině Premiere Cinemas Praha Hostivař. Druhá premiéra (taktéž s účastí herecké delegace) se odehraje v pátek 18. listopadu v Kině Modrý kříž. Promítání začne v 19 hodin. Vstupenky můžete již nyní sehnat na stránkách kina, případně můžete zkusit své štěstí v soutěži, kterou pro vás tvůrci nachystali. Najdete ji na oficiálním Instagramu filmu Reklama na Vánoce.

Hodně štěstí a hezkou zábavu!

 

Reklama na Vánoce

Obrázek 1 z 90

Oldřich Hajlich a Kateřina Bláhová v Reklamě na Vánoce

Související obrázky:

Napsat komentář