Zajímavosti z kraje

Luma pořádá benefiční soutěž. Pro výherce je připraveno 409 cen

Do soutěže se můžete zapojit do úterý 28. května do 12 hodin. Losování cen se uskuteční 29. 5. 2024 na Dni zdraví a sociálních služeb v Mladé Boleslavi u OC Bondy. 10 hlavních cen vylosuje v 15 hod náměstkyně primátora Mladé Boleslavi Miroslava Kašpárková.

Soutěž je pořádána v rámci řádně povolené veřejné sbírky a její výtěžek je určen na poskytování odborné a materiální pomoci pro ohrožené děti, oběti domácího násilí a trestných činů a osoby v krizi, kterou LUMA MB poskytuje již od roku 2003.

Ohrožené dítě volá svým chováním o pomoc. ZŠ TGM navštívili zástupci UNICEF, MŠMT a SOFA 

Hlavní cenou je originální hokejový dres BK Mladá Boleslav s podpisy hráčů A týmu. Následuje pestrá směs hodnotných věcných darů, voucher na zážitkové setkání s hiporehabilitačním koněm, vstupenky např. do divadla v Mladé Boleslavi a Praze, dárkové poukázky na nákup zboží a služeb atp. Do slosování o odměny budou zařazeni všichni soutěžící, kteří získají pořadové číslo, přičemž každé z čísel je výherní.

Jednoduchá otázka

Jak získat pořadové číslo a jaké konkrétní ceny budou vylosovány? V soutěži je nutno zodpovědět jednoduchou otázku a správnou odpověď vepsat do zprávy pro příjemce platby ve výši minimálně 200,- Kč na sbírkový transparentní účet LUMA MB. Čísel takto můžete získat i více. Pravidla soutěže, seznam cen a jejich dárců je zveřejněn na webových stránkách www.luma-mb.cz v sekci Aktuality, kde najdete též informace pro výherce.

Jedna rodina PODCAST: Sexy klokan, křížová výprava proti Petře a smrt dobrého seriálu

Soutěž je neobvyklá v tom, že ke každému pořadovému číslu bude vylosována jedna z cen, přičemž ze seznamu cen je zřejmé, že hodnota naprosté většiny z nich částku nutnou pro vstup do soutěže převyšuje, často i několikanásobně. Proto je důležité se do soutěže zapojit včas, než bude 409 pořadových čísel rozděleno.

Fotky 409 cen můžete shlédnout na stránce LUMA MB na Facebooku ve fotoalbu Soutěž .

V případě potřeby nás můžete kontaktovat s dotazy na tel. 774 607 840 a 774 427 557.

Děkujeme všem laskavým dárcům cen a soutěžícím za podporu naší činnosti ve prospěch lidí v tíživých životních situacích.

Martina Brzobohatá, ředitelka LUMA MB, z. s.

Související obrázky: