FotoreportážeZajímavosti z kraje

Horkýže Slíže dostali Benátky do varu. Byt číslo 4 mile překvapili

Jeden velkej punkovej mejdan, tak vypadal Klub Loděnice v pátek 24. května. Prijeli sem totiž až zo Slovenska oblíbení Horkýže slíže. Předkapelu jim dělala česká kapela Byt číslo 4. 

@Kapela Byt číslo 4 byla pro nás příjemné překvapení. Jejich songy zněly přesně tak jako na nahrávce. Nemyslete, připravovali jsme se důkladně a snažili se je pořádně naposlouchat! Sami o sobě říkají, že jsou alternativní punk a nám se moc líbili. Překvapilo nás jen množství textu, které ve svých písních mají. Ale to rozhodně není výtka.

Přijetí publika se nám zdálo zprvu slabší, což u menších kapel bývá. Postupně ale lidé přicházeli blíž, zaposlouchali se do tónů a ke konci již někteří skandovali a důkladně pařili.

Jedna rodina PODCAST: Sexy klokan, křížová výprava proti Petře a smrt dobrého seriálu

Poté následovala delší pauza. Horkýže slíže se začali připravovat na svůj mega nářez. Ten odpálili přibližně ve třičtvrtě na deset oblíbenou skladbou Mám v pi*i na lehátku.

Publikum se tak od první chvíle dostalo do varu. Všichni pařili, skákali, skandovali a zpívali si spolu s oblíbenou kapelou. To co na pódiu předváděl Kuko bylo neskutečné, na 51 let skvělý výkon, ač tedy hlasově už nezvládá to, co za mlada. 

Já jsem na to byla připravená, ale spousta diváků komentovala jeho novou image. Kde kdo se podivoval, že už nemá vlasy a na druhou stranu se fanoušci vyjadřovali pochvalně k tomu jak pěkně zhubnul. Zpěv pak prokládal vtípky a všichni se opravdu dobře bavili. Koncert měl vysokou úroveň, přesně takovou na jakou jsme od Horkýže Slíže zvyklí.

Klid před punkovým večírkem v Loděnici Benátky

Obrázek 1 z 60

Foto: Jan Kodrla

Související obrázky: