NepropásněteSeriályVolný časZajímavosti z kraje

Hvězdy ZOO v Boleslavi! Koncert, soutěže i autogramiáda již v neděli

Každý úterní a čtvrteční večer patří na Primě seriálu ZOO. Sledovanost má stále docela velkou a nějací fanoušci pak jistě sledují díly i na Prima+. Co takhle ale herce potkat naživo? Už v neděli budete mít možnost.

Haďák ze ZOO bydlel kousek od své Sid… Seriálový Dvůr Králové opět v Praze

Seriál ZOO totiž často pořádá různé akce s autogramiádami herců a tentokrát našel cestu až do naší středočeské Mladé Boleslavi. Konkrétně akci pořádá obchodní centrum Olympia. „Přinášíme vám zábavné odpoledne naplněné kvízy, soutěžemi, rozhovory, koncertem skupiny BOTOX a zakončené autogramiádou známých herců ze seriálu ZOO,“ zní v oficiální pozvánce.

Na sociálních sítích televize Prima jsme se pak mohli dočíst i to, že účast potvrdili například Adélka Hesová a Kubík Barták, které si jistě pamatujete coby rozverná dítka pana soudce Petra Kříže (Robert Urban). V úvodu seriálu své chůvě Viky (Eva Burešová) tyto dva raubíři docela zatápěli, ale nakonec si ji oblíbili a bojovali raději proti jiným nepřátelům.

Dále by na autogramiádě měla být možnost se setkat s fešáky Honzou Kopečným a Petrem Ryšavým – ostatně právě oni tvoří skupinu BOTOX, která zde má vystoupit. Honzu známe ze ZOO coby záporáka Kamila – bývalého partnera Viky, co rád intrikuje. Petr Ryšavý v ZOO roli nemá, ovšem v Sestřičkách Modrý kód jsme ho vídali coby ajťáka Danyho, spolubydlícího postav Míši Tomešové a Natálie Halouzkové. S druhou jmenovanou natáčí také Dobré zprávy, rovněž pro Primu. Jinak ale Ryšavý i Kopečný září především v muzikálech, například v Lásce nebeské v Divadle Broadway.

Smích i slzy na premiéře: Hotel mezi dvěma světy má pobočku v Mladé Boleslavi

Kdy a kde?

V neděli 11. 6. od 14.00 do 18.00 v OC Olympia Mladá Boleslav, na bočním parkovišti centra vedle KFC. Autogramiáda herců pak bude připravena v centru na náměstí, u hlavního vchodu. Akci bude moderovat Josef Mádle.

Program:

14.00 – zahájení na bočním parkovišti u KFC

14.30 – kvízy

15.00 – rozhovory

15.30 – koncert skupiny BOTOX

16.30 – kvízy, soutěže

17.00 – autogramiáda herců seriálu ZOO

Olympia navíc přichystala i různé dárky s tematikou seriálu ZOO (cestovní láhev, hrneček, mariášové karty atd.) Co udělat proto, abyste je vyhráli? To už najdete na webu obchodního centra. Hodně štěstí ve hře!

Autogramiáda ZOO

Související obrázky:

Napsat komentář