DivadloNepropásněteVolný čas

Vánoce letos začínají dřív: Melodie ze Sám doma či z Lásky nebeské rozezní Kongresové centrum

Jak se rychle a jednoduše naladit na vánoční atmosféru? Máme pro vás tip na krásný koncert Christmas in Hollywood, co tohle kouzlo spolehlivě dokáže.

Konopí, nacisté i vášnivý lovec Ferdinand: Jaká tajemství ukrývá Konopiště?

Grinch, Kevin i Láska nebeská

Když je venku pošmourno, není nic lepšího, než se zabalit do deky, dát si horkou čokoládu a pustit si nějaký dobrý film. A proč už rovnou nezabrousit do vánočních klasik – třeba takový Sám doma se neomrzí. Možná i díky geniální hudbě Johna Williamse.

Na unikátní symfonické show Christmas in Hollywood, která zavítá 15. prosince do pražského Kongresového centra, si ty známé tóny ostatně můžete připomenout. Kromě Home Alone neboli „Kevina“, ale dojde i na další filmové hity.

Velký symfonický orchestr a pěvecký sbor společně oživí melodie ze snímků Ledové království (Frozen), Vánoční koleda, Grinch, Polární expres či z romantické komedie Láska nebeská (Love Actually). Na pódiu se sejde 150 profesionálních umělců. Vše povede uznávaný dirigent Robert Kružík.

Kouzelná přednáška o nebesích i Harry Potterovi: Jaká byla Hvězdná Neplecha ukončena?

Známé tváře

„Vstupte do světa nekonečného třpytu díky jedinečné symfonické show a nadělte
si nezapomenutelný zážitek, který vás přenese do Vánoc jako z Hollywoodu,“ lákají pořadatelé na událost, kterou bude v roli moderátorky provázet herečka Patricie Pagáčová, kterou známe především jako Terezu Jordánovou ze seriálu Ulice. Pak si odskočila do primáckého Modrého kódu a navazujících Sestřiček a nyní ji na platformě Voyo vídáme jako vrchní sestru Evu Kalinovou v Ordinaci v růžové zahradě 2.

Nebude ale jedinou známou tváří na tomto koncertě. Známé písně si budeme moci vychutnat v podání populární zpěvačky Markéty Poulíčkové, která aktuálně hraje v Divadle Lucie Bílé, a to v muzikálech Láska je láska, Maminy či v novince Srdeční záležitost.

„Vánoce letos začínají 15. prosince v Kongresovém centru Praha,“ mají už jasno v orchestru Prague POP Symphonics. Přijmete jejich pozvání?

 

Christmas in Hollywood - banner

Obrázek 1 z 5

Foto: Christmas in Hollywood

Kdy a kam?

Koncert:  CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show

Kdy: 15. prosince 2023 od 19:30

Kde: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál 

Adresa: 5. května 1640/65, 140 00 Praha 4-Nusle

Vstupenky k dostání na Ticketportalu, cena v rozmezí od 1090 do 2990 Kč.

Související obrázky: