Volný čas

Zažijte herecké a dabingové léto s Hankou Ševčíkovou: Poslední volná místa v kurzech

Nenaolejuje-li tě Julie, naolejuji Julii já… Zkuste se rozmluvit a pak se rovnou »Julií Kapuletovou« staňte, případně jí alespoň věnujte svůj hlas. Pokud vás láká herectví či dabing, nebo prostě jen potřebujete pilovat veřejný projev a trochu vylézt ze své ulity, máte možnost. 

Již v minulosti jsme vás informovali o Divadelní a filmové společnosti Zity Kabátové, která nabízí nejrůznější kurzy. Tentokrát přicházíme s aktualizací. Zbývá totiž posledních pár míst na aktuálních kurzech. Pokud hledáte program na léto, tak slyšte:

  • LETNÍ DESETIDENNÍ INTENZIVNÍ KURZ HERECTVÍ S HANOU IGONDOU ŠEVČÍKOVOU – 3 VOLNÁ MÍSTA – 22.7.- 2.8.2024
  • LETNÍ DESETIDENNÍ INTENZIVNÍ KURZ DABINGU S HANOU IGONDOU ŠEVČÍKOVOU – 1 VOLNÉ MÍSTO – 1.7.-12.7.2024 
  • PŘÍPRAVNÝ KURZ K TALENTOVÝM ZKOUŠKÁM NA FOTOGRAFICKÉ A FILMOVÉ OBORY – 7 VOLNÝCH MÍST – středa 11.9.-11.12.2024 

Pokud by vás tato nabídka zaujala, více informací třeba o cenách najdete na webu společnosti, případně napište na mail INFO@DIVADLOFILM.CZ, případně pro objednávky rovnou volejte na telefonní číslo – 607 975 904. A jak se říká na divadle, zlomte vaz! 

 

 

Konec rýmy a nachlazení, známe jednoduchý trik – med do kávy

Kdo je Hana Igonda Ševčíková?

Kurzy vede zkušená herečka a dabérka, kterou můžete znát například ze seriálů Ulice, Volha, Drazí sousedé či Rapl, filmů Reklama na Vánoce či Atlas ptáků. Objevila se také v řadě pohádek (např. hlavní postava v pohádce Vápenička či Mařenka v seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek). Zkušenosti má též z divadla, 25 let strávila ve stálém angažmá Činohry Národního divadla.

Její hlas je vám jistě známý též z dabingu – Královna Elizabeth v seriálu Koruna, hlavní role Elisy v oceňovaném snímku Tvář vody, Joy v seriálu Jmenuju se Earl či Alanova exmanželka Judith v sitcomu Dva a půl chlapa. K herečkám, které namlouvá, patří také Drew Barrymore (50x a stále poprvé, Charlieho andílci atd.) či Rose McGowan (Paige v seriálových Čarodějkách).

Bude mejdan: Wohnout rozpálí Klub Loděnice už v pátek

Související obrázky: