DivadloNepropásněteVolný časZajímavosti z kraje

WE ARE THE ŽAMPION! A zahrajeme v kladenském Divadle… Lampion

V sobotu 29. 4. 2023 od 17:00 se v Lampionu představí divadelní kapela Žampion v novém kabátu. Skupina, která je složená především z herců divadla a jejíž repertoár obsahuje hudební skladby nejen z inscenací, působí v divadle od roku 2019.

Amplion i Lampion za hranicí skutečnosti: »Raketou přiletí« i Bočanová

Nově herci i bubeník

V letošní sezoně kapela nahrála své skladby, natočila hudební videoklip, a právě v sobotu odehraje koncert v nové scéně a kostýmech výtvarnice Barbory Voldrábové. Návštěvníkům koncertu se Žampion představí v novém složení, které se rozrostlo nejen o herce ze souboru, ale také o bubeníka Františka Bouzka.

Hudební supervize nad celým projektem se ujal Marek Doubrava, který je autorem hudby k inscenacím Čarovná zimní pohádka a Alenko!. O hlasovou a pěveckou přípravu herců se postarala Pavla Fendrichová.

Koncert se odehraje na velké scéně divadla. Další možnost vidět vystoupení kapely bude na festivalu Amplion, který divadlo připravuje v termínu od 26. 5. do 28. 5. 2023.

Uspěchaný melancholik Roman Tomeš a „Rusalka“ Tomáš Vaněk řádili v Karlíně

KAPELA ŽAMPION

V dobách, kdy nebe bylo modřejší, tráva zelenější a Kladno rudější, v dobách, kdy Lampion hrál po celém světě, chyběl ve vašich životech ŽAMPION. 

Legendární kapela Divadla Lampion vám ve zbrusu nové a nabušené podobě zahraje ty nejlepší pecky nejen z oblíbených představení, zatančí si s vámi ty nejlepší tanečky nejen z hodin tanečků a dá vám přivonět k divokému kladenskému podhoubí. 
Žampion hraje, zpívá a tančí pro malé i velké, venku i vevnitř, v zimě i v létě. 

WE ARE THE ŽAMPION!

Premiéra: 29. dubna 2023 od 17:00

Hudební supervize: Marek Doubrava

Hlasová a pěvecká příprava: Pavla Fendrichová

Kostýmy: Barbora Voldrábová

Hrají a zpívají: Kristýna Dámová, Diana Hauptová, Marie Jansová, Petra Majerčíková, Štefánie Šubová, František Bouzek, František Čachotský, Michal Kuboušek, Jan Pichler, Jiří Šponar, Jan Vejražka

 

Žampion v Divadle Lampion
Žampion v Divadle Lampion

Související obrázky:

Napsat komentář