NepropásněteVolný časZajímavosti z kraje

Souboj Titánů uchvátil Mělník. Z Héry jsme šli do kolen

Navštívili jsme Souboj Titánů divadelního spolu Nové divadlo Mělník a WAU! Osobité a moderní pojetí slavné látky mne, jak jinak, uchvátilo. Souboj Titánů divadelníci pojali jako muzikál. Hráli a zpívali naprosto na jedničku.

Do Městského kulturního centra Mělník jsem jela bez jakéhokoli očekávání. Samozřejmě, Souboj Titánů jsem znala, ale neměla jsem ponětí jestli to bude legrace, nebo navážno. Moje parťačka a kolegyně Džejnulka mi před začátkem představení prozradila, že by to měla být velká legrace, a že by hra mohla obsahovat i nekorektní humor. A byla to pecka.

Skvělé herecké i pěvecké výkony 

Neviděla jsem příliš mnoho her od ochotníků, či neprofesionálních hereckých souborů. Trochu jsem se bála, k mému velkému překvapení to ale byla jízda a legrace. Kromě toho však oceňuji také herecké výkony.

Hlavně bych pochválila velmi přesvědčivou Héru, nebo Bludného Holanďana, prostě paráda. Vtipných momentů byla také řada a nepostarala se o ně jen skvělá (a jasná hvězda večera) Héra, ale třeba i její donašečtí ptáci.

Nemám vůbec co vytknout kromě dvou zpoždění. Jedno se odehrálo hned na začátku představení, kdy se začínalo cca o 10 až 15 minut později, druhé potom nastalo po přestávce.

Mimochodem uchvátil mne zpěv herců, myslím, že mnoho profesionálních souborů (raději nebudu jmenovat) by se mohlo přijít podívat, jak skvělí mohou být ochotníci.

 

 

Související obrázky:

Napsat komentář