NepropásněteZajímavosti z kraje

»Robinsonové« Plodková a Langmajer ovládnou kina: Dámská jízda v CineStar Mladá Boleslav

Komedie dvou manželů před rozvodem, co se chtě nechtě musí spolehnout jeden na druhého, jelikož se ocitnou na opuštěném ostrově. Nádherná příroda, hvězdné obsazení – pokud vás to vše láká, vydejte se na nový český film Rudolfa Havlíka s názvem Ostrov.
Pokud už si ve vedlejším okénku internetového prohlížeče hledáte program kina, zadržte ještě. Rovnou vám prozradíme, že CineStar v Mladé Boleslavi chystá opět Dámskou jízdu, tentokrát spojenou právě s filmem Ostrov s Janou Plodkovou a Jiřím Langmajerem v hlavních (a podle traileru to skoro vypadá, že i jediných :)) rolích.Vánoční příběh

Dámy ovládly boleslavský Cinestar: Tombola plná cen i vtipný Vánoční příběh

 
Těšit se můžete na doprovodný program, welcome drink i bohatou tombolu o zajímavé ceny. Kdy? V úterý 24. ledna 2023, od 17:30. Kde? CineStar Mladá Boleslav, Bondy Centrum, tř. Václava Klementa 1459. Vstupenky jsou v prodeji od 19.12. A pár míst už je rozhodně zabraných, tak honem, ať to neprošvihnete.

Napůl thajský štáb

Jak nám trailer nastiňujeme, sledujeme manželský pár Richarda a Alice v podání Jiřího Langmajera a Jany Plodkové. Horší dovolenou asi žádná dvojice nezažila, nejprve padnou slova o rozvodu a pak dojde k nehodě a oba uvíznou na zdánlivě opuštěném ostrově. Čekají je hádky, ale i chvíle, kdy si budou blíž, než za poslední roky života. Jak to asi dopadne a zda jejich putování po neznámé půdě povede k záchraně, už zjistíme v kině. A záchraně čeho vlastně? Jen životů, nebo i vztahu? 
Natáčení probíhalo asi měsíc v Thajsku. „Polovinu štábu jsme měli Thajce. A jak makají Thajci, tak to mě překvapilo. Stačilo, aby režisér chvíli stál, už mu nesli židličku. A oni po place nechodí, ale běhaj. A dokonce umí i fantasticky chlastat. Po natáčení se večer napijou, zazpívají si, ráno v šest vstanou a zařezávají dál. Všechno šlapalo jako hodinky,“ popsal v pořadu Blízká setkání před časem Jiří Langmajer. Plodková pak zase v Show Jana Krause odhalila, že natáčení skutečně proběhlo docela rychle a díky tomu měli herci na závěr ještě pět dní volna. 
 

Související obrázky:

Napsat komentář