PodcastySeriály

PODCAST: Berenika v popelnici a hlavně se neřežte! Jak nás baví Jedna rodina?

Tentokrát se Džejňulka a Ginny alias naši Seriáloví šťouralové vydali na návštěvu Jedné rodiny. Seriál z produkce televize Nova, který můžeme vídat na obrazovkách v úterý večer a na Voyo o týden dopředu, nás velmi zaujal. Patříte mezi jeho fanoušky, nebo naopak nevíte, o co se jedná? Vše se dozvíme v novém dílu podcastu. A navíc:

  • S kterým českým filmem jsme Jednu rodinu porovnávaly?
  • Které dějové linky zaujaly více a které méně? 
  • Kterou postavu Ginny nemůže vystát?
  • Jak seriál proměnil její názor na Bereniku Kohoutovou?
  • Který primácký počin Džejňulce připadá jako Čtyřlístek v lidském podání?
  • A jak jsme došly k závěrečnému mottu epizody – Neřešte se a neřežte se?! 

Jedna rodina

V názvu je sice rodina jen jedna, ale ve skutečnosti jsou to rodiny tři – nebo tři jednotky, které teprve dohromady tvoří celek. Filip má s Petrou dvě děti – Martinu a Vaška, ale zamiloval se do mladší ženy Noriky a zplodil s ní syna Mikeše. Do Petry se zakoukal Karel, co už měl s Klárou Johánka a Elišku. Dva rozchody tak vyústily ve střídavou péči o děti. A na všechno dohlíží i Filipův táta — svérázný Bob.

Fungování téhle netradiční rodiny závisí na pevně daném harmonogramu . To ale může být zdrojem mnoha vtipných a nečekaných situací.

 Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Zuzana Vejvodová, Filip Blažek, Berenika Kohoutová, Pavel Zedníček, Jana Paulová, Eva Holubová, Miroslav Vladyka, Stanislav Majer, Denisa Biskupová, Adam Mišík, Carmen Mayerová, Elizaveta Maximová a další.

Propásli jste?

Na našem Youtube kanále najdete i předešlé díly podcastu. V prvním a třetím jsme se věnovali Kukačkám. V druhém díle jsme se zabývali novými díly Ordinace v růžové zahradě 2. Čtvrtý díl pak patřil  nekonečné Ulici. K té se brzy opět vrátíme a můžete se těšit také na díl o Zlaté labuti. Tak radši dejte odběr, ať o nic nepřijdete.


 

Související obrázky:

Napsat komentář