Fotoreportáže

Rock for People se vydařil na sto procent. Mrkněte na galerii

Letošní ročník Rock for People 2023 je minulostí. Přinesl řadu úžasných vystoupení a mimořádných zážitků.

Hradecký RfP se řadí mezi největší a nejtradičnější festivaly, které se v České republice každý rok konají. Není také tajemstvím, že organizátoři dávají šanci tuzemským kapelám, a to jak začínajícím, tak ambiciózním zahraničním partám.

Neuvěřitelně našlapaný program. Festival Hrady CZ letos bude na Točníku i Bezdězu, přijedou i Wanastovky a Kabát

Mezi letošní headlinery patřily: Slipknot, Machine Gun Kelly, Billy Talent nebo třeba Muse. Přes obavy pořadatelů proběhla událost za příznivého počasí.

Mimochodem mrkněte na soutěž o VIP vstupenky další ročník! Je to sice za rok, ale to uteče jako voda. Odkaz ZDE.

Hvězdy ZOO v Boleslavi! Koncert, soutěže i autogramiáda již v neděli

27. ročník festivalu návštěvníky bavil od čtvrtka do neděle  v hradeckém Parku 360, přijelo jich na 37 tisíc. “Troufám si říci, že letošní ročník byl doposud tím nejpovedenějším.” říká ředitel festivalu Michal Thomes a dodává: Festival proběhl bez jakýchkoliv větších komplikací. Moc děkuji našim fanouškům a všem, kteří se na této akci podíleli, protože to, co jsme společně dokázali, překonalo veškerá má očekávání. Zakončení v podobě neuvěřitelného vystoupení Muse, kteří se k nám vrátili po 13 letech, nemohlo být lepší.” 
 
Na runwayi hradeckého letiště se opět tyčila gigantická stage “Fat Lady”, která je jedním z největších pódií v Evropě, a už loni posunula technické limity. Areál byl koncipován až na 40 tisíc návštěvníků a nabídl kromě 130 koncertů a dalších zážitků v podobě doprovodného programu i nadstandardní komfort a vizuální zpracování prostoru. 
 

Prohlédněte si fotogalerii letošního ročníku.

Související obrázky:

Napsat komentář