Zajímavosti z kraje

Jiří Strach vrací úder. Slavní režiséři se znovu špičkovali na obrazovkách ČT

Když přede dvěma lety Česká televize vysílala seriál Filipa Renče Hlava medůzy, tak došlo i na celkem nevinný vtípek na adresu kolegy a kamaráda Jiřího Stracha. Při cestě autem se vyšetřovatelé Jitka Čvančarová a Jiří Dvořák pobavili na Strachův účet, který si v seriálu také zahrál.

Jiří Dvořák: Režisér Jiří Strach začal v těchto dnech točit natáčet nový celovečerní film s názvem Poslední výstřel Divokýho Billa.

Jitka Čvančarová: Ten strach ještě něco točí, jo?

JIří Dvořák: Vypadá to tak. To je divný.

Po odvysílání dílu zminěného seriálu v němž k nevinnému žertíku došlo pak Jiří Strach uvedl na svém facebookovém profilu, že Renč vede 1:0 i to, že se Strach chystá na odplatu.

Vendeta na sebe nenechala čekat zas tak dlouho. Před třemi týdny ČT1 uvedla nový seriál režiséra Jiřího Stracha Docent. Hlavní roli zde ztvárnili Ivan Trojan a Tereza Ramba. Žertík přišel až v závěrečném, třetím, dílu povedené detektivky, kdy vyšetřovatelé nazývaní „Dvojčata“ Marek Taclík a Matěj Hádek při vyšetřování vraždy museli také za Známým režisérem Filipem Renčem. „Prosím vás, s panem režisérem Renčem opatrně. To víte, umělec,“ upozornil je (nový hlas pražských tramvají) Jan Vondráček.

Pánové opravdu za režisérem Renčem dojeli, nebyli si však s určitostí jisti, že je to opravdu on.

Dialog vyšetřovatelů

Myslíš, že je to on?
To nevim.
Jak, že se to jmenuje?
Renč, režisér.
Tohle neni Renč. Renč je ten co i hraje.
Vašut!
To neni Vašut.
Vašuje z těch reklam, to vim.
Tak neni to Tofi?
Tofi to nebude….

Svoji práci ale nakonec odvedli a to opravdu maximálně šetrně. Jiří Strach tak srovnává skóre na 1:1! Co si kolegové a kamarádi provedou příště?

Související obrázky:

Napsat komentář