Zajímavosti z kraje

Čarovná zimní pohádka okouzlí Divadlo Lampion: Přesunutá premiéra již tento víkend

Měli jste snad dojem, že zima se tu jen na krátko stavila na návštěvu a už se nevrátí? Chyba lávky, ona nás jen tak zkouší, ale určitě se zase vrátí. To v Divadle Lampion v Kladně už jsou na ni nachystáni, o víkendu se totiž koná premiéra nového představení s názvem Čarovná zimní pohádka.

Hravá, pohádková a hlavně vtipná. Zlatovláska se usídlila v kladenském Divadle Lampion

Původně se měla premiéra konat již v prosinci, ale osud rozhodl jinak, představení se muselo přesunout, ovšem teď už je pohádka připravena. Určena je divákům od 3 let a co víc, premiérový termín od 17 hodin už je dokonce vyprodaný. Nebojte se nic, k dostání jsou ještě vstupenky na následující reprízy – neděle 15. ledna od 15 hodin  a sobota 11.2. od 10 hodin. Vše na webu Divadla Lampion.

A kdo by nechtěl kupovat zajíce v pytli…

O čem je Čarovná zimní pohádka?

Nad zimní krajinou se rozprostírá jasná noční obloha. Pohled na mrazivé hvězdy je dechberoucí, ale vládkyně Zima je už několik nocí znepokojeně pozoruje. Ztratily se totiž její čarovné korále, které každý rok přivolají těžké mraky plné sněhových vloček. Kde ty korále jsou? Je nutné je co nejdříve vypátrat! A od toho jsou tu speciální agenti K+M+B ze Sněžné hvězdice. Během pátrací mise s nimi projdeme krajinou všech ročních období a potkáme se s místními obyvateli, kteří se po suché zimě potýkají s všemožnými pohromami. Jak si s tím K+M+B poradí? Najdou zloděje kouzelných korálů a vrátí do zimní krajiny sníh? To se dozvíte v inscenaci o důležitosti lidské pokory k všemocné přírodě a jejím pravidlům.

Režisér dětského představení Zlatovláska: 120 let stará pohádka je znovu aktuální téma

Kdo za inscenací stojí?

Režie: Dora Bouzková

Dramaturgie: Matouš Danzer

Výprava: Pavel Hubička

Hudba: Marek Doubrava

Obsazení: Petra Majerčíková, Štefánie Šubová, Jan Pichler, Radek Pokorný a Petr Šmíd

Lampion - Čarovné zimní pohádky
                                          Lampion – Čarovné zimní pohádky

 

Premiéra Zlatovlásky v Divadle Lampion

Obrázek 1 z 7

Kladenské Divadlo Lampion

Související obrázky:

Napsat komentář