InzerceZajímavosti z kraje

Články, fotky, videa i správa sítí. To všechno a ještě víc pro vás zajistí naše inzerce

Za roky existence našeho webu se nám podařilo vybudovat komunitu čtenářů, kteří se k nám rádi vrací a čtou naše články. JE čas se profesionalizovat a věnovat práci naplno. Proto nabízíme inzerci pro malé, střední i velké podniky. A to není zdaleka všechno.

Uděláme vše, abyste mohli v klidu a bez starůstí růst.

Objednat si u nás můžete klasickou reklamu, kterou umístíme na web. Dálší možností je například promočlánek, či rozhovor.

Firma se stínění věnuje přes 20 let. Zákazníkům dává ještě něco navíc, je to dobrá nálada

Věnujeme se také podcastům. Čtenáři mají tuto možnost velmi rádi. Podcast si v klidu poslechnete třeba při jízdě autem, nebo při jiné příležitosti, která si nevyžaduje obraz. Podcasty připravujeme velmi rádi a chválí si je i naši klienti.

PODCAST: Příběh jako z Hollywoodu. Zámek Stránov si určitě zamilujete

Dalším propagačním materiálem o vás, či vašem podniku může být video, i to je velmi žádaná disciplína.

A s tím vším samozřejmě souvisí propagace pomocí sociálních sítí, kterou máme v malíčku. Díky našim sítím se o vás dozví jednoduše každý.

A co je opravová výzva? Na podzim bychom rádi začali vydávat časopis. Časopis je totiž další možnost pro propagaci vašeho podniku, zviditelnění a reálnou možností jak si článek o vaší společnosti schovat na památku.

Školení mediální gramotnosti

Jsme parta zkušených novinářů, která si dala za cíl také šířit osvětu. Máme lektory, kteří proškolí třeba vaše pedagogy. Připravili jsme speciální půlroční kurz do škol – přímo pro žáky. S pásmem přednášek bychom rádi vyrazili také do domovů důchodců a do knihoven.

Fotografie

Jsme shcopni zpracovat fotoreportáž z vaší akce, či firemního večírku. Disponujeme také fotokoutkem, který může být pro vaše zaměstnance během teambuildingu zábavný.

Propagace

Dokážeme pro vás dělat i dlouhodobou propagaci a správu sociálních sítí.

Inzerci objednávejte na: stredoceskymagazin@email.cz

Související obrázky:

Napsat komentář