DivadloNepropásněteVolný čas

Nejsem Ken, hlásí Tomáš Vaněk a zve na narozeninový koncert

35. narozeniny a zároveň 20 let na scéně! To už jsou skutečně důvody k oslavě, což ví i muzikálový zpěvák Tomáš Vaněk.

Susan, Christine i Elphaba

Letos jsme, jak již možná víte navštívili společný koncert Romana Tomeše a právě Tomáše Vaňka. Tomáš se nyní vrací na místo činu a připravuje na sobotu 9. září k příležitosti svých 35. narozenin koncert na Malé scéně Hudebního divadla Karlín. Dokonce zve všechny diváky i na následnou afterparty do divadelního klubu. Tak to bude zřejmě pořádná jízda…

Uspěchaný melancholik Roman Tomeš a „Rusalka“ Tomáš Vaněk řádili v Karlíně

Vaněk má k Hudebnímu divadlu Karlín vztah i díky muzikálu Bonnie a Clyde, v kterém zde účinkoval. Znát ho ale samozřejmě můžete i z dalších muzkálových hitů – Fantom opery, Čarodějka, Ples upírů, Tick, Tick…BOOM!, RENT či Ne/Normální a další. Možná z některých těchto známých kousků také něco během večera zazní.

Rozhodně si ale Tomáš na jevišti nebude připadat sám, naopak podporu bude mít v kapele ve složení Kristina Brachtlová, Danny van Luxzenburg, Ondra Podhajský a Tomáš Cetel.

Pozval si také hosty, respektive minimálně víme o třech krásných a talentovaných dámách. První z nich je Eliška Ochmanová, která byla Tomášovi alias Fiyerovi partnerkou Elphabou v muzikálu Čarodějka / Wicked v Goje.

Ač nosí pod srdcem prvního potomka, nebude chybět ani Monika Sommerová, s níž se Vaněk donedávna pravidelně setkával rovněž v Goje, a to ve Fantomovi opery, kdy ona byla krásnou Christine a on mladým vikomtem Raoulem.

Do třetice všeho skvělého vystoupí také Lucia Jagerčíková, která má rovněž jistě zážitků s Tomášem dost. Minimálně z dob uvádění Tick, tick… BOOM v Divadle na Prádle, kde ztvárňovali partnerskou dvojici Jona a Susan. 

Mlčeti zlato, ale smích vítězí… Energický Čenský a rázná Morávková pobavili Kačinu

Na co se můžeme těšit?

A co tedy na koncertě zazní? „Letos je to dvacet let, co jsem poprvé vstoupil na profesionální jeviště a dostal za to honorář. Pokusím se za tou dobou trochu ohlédnout a z repertoáru vybrat spoustu skvělých písní z muzikálů, kterými jsem prošel,“ prozradil nám Tomáš Vaněk. „Uslyšíte například píseň, kterou jsem zpíval ve své první roli v muzikálu Josefina v Městském divadle Mladá Boleslav v roce 2003 a má aktuálně příhodný název: ‚Je hrůznej hic!’“ usmívá se Tomáš.

Ten si pro fanoušky přichystal navíc i překvapení v podobě zatím tajného hosta, dokonce prý legendárního. Tak to jsme zvědaví – bude to pro změnu nějaký muž, nebo tentokrát platí, že »Dámy a Tomáš vládnou«?

„Žádnou suchou zábavu ale nečekejte, tahle parta má v plánu začít pořádnou narozeninovou párty už na scéně!“ slibuje dokonce pozvánka na koncert. Na svém instagramu pak zpěvák dokonce zareagoval i na současnou mánii kolem filmu Barbie a aplikace, která ukazuje, jak bychom vypadali jako Barbie či Ken. „Tak takhle v aktuálním trendu s uměle drsným ksichtem mě na narozeninovém koncertu 9. 9. 2023 na Malé scéně HdK rozhodně neuvidíte,“ smál se a svou umělou podobiznu dokonce přeškrtl.

Tomáš Vaněk není Ken

Vstupenky

Kdy a kde?

Sobota 9. 9. 2023 v 19.00, Malá scéna Hudebního divadla Karlín

Vstupenky stále k dostání na SMSticket.

Pozvánka na koncert Tomáše Vaňka

Související obrázky:

Napsat komentář