NepropásněteVolný čas

Tancuj Matyldo! Senioři budou mít v úterý slevu do Cinestaru

Boleslavský Cinestar bude mít 26. března speciální projekci pro seniory za 115 korun s filmem Tancuj Matyldo, v hlavních rolí se představí Karel Roden a Regina Rázlová. Ta bude se slevou a začne už v 10 hodin. Příchozí dostanou navíc voucher na kávu Tchibo.

Tancuj Matyldo

V příběhu inspirovaném skutečnou událostí žije uzavřený Karel (Karel Roden) ve světě řádu a striktních pravidel, ve kterém nezbývá mnoho místa pro empatii. Svou extrovertní a bohémskou matku Matyldu (Regina Rázlová), bývalou barovou zpěvačku, navštěvuje víceméně z povinnosti. Matylda přijde nečekaně o byt a Karlovi nezbyde než ji vzít k sobě. Jejich soužití je ale pro něj katastrofou. Zvlášť když vyjde najevo, že u Matyldy propuká Alzheimerova choroba.

Našli jsme kliniku z Jedné rodiny: Pracoviště Kláry pomáhá vytvářet rodiny

Jako možné řešení se nabízí, že o svéráznou babičku bude pečovat Karlův syn Pavel (Antonio Šoposki), nezodpovědný floutek pohrdající otcovou profesí exekutora. Společná domácnost tří rozdílných temperamentů různých generací přináší řadu humorných momentů, s postupujícími příznaky nemoci spíš tragikomických. Na první pohled bezvýchodná situace převrátí rodině život vzhůru nohama, ale tím, že to nevzdají, udělají něco důležitého nejen pro Matyldu, ale i sami pro sebe. (Bontonfilm)

 

Související obrázky: