Volný časZajímavosti z kraje

Lesní jarmark se vydařil na jedničku. Navíc mu přálo počasí

V sobotu 3. září se v Milovicích odehrál Lesní jarmark. Stejně jako v loňském roce jej pořádal Lesní klub Skřítek, v jehož prostorech a okolo něj akce probíhala. I letos pořadatelům přálo pěkné počasí.

Zájemci si mohli prohlédnout mnoho druhů různého zboží, třeba nejrůznější náramky, přívěsky, háčkovaná zvířátka pro děti, oblečení – jako ponča, sukně a tak podobně. Nechyběly ani dobroty, třeba koláče, limonády a spousta dalšího.

Moc zajímavé byly stánky místních alternativních škol, jako je třeba Základní škola Do života. Svůj stáneček tady měly i děti, které prodávaly vlastní výrobky.

Dvě stanoviště měl také Skřítek, kterého návštěvníci mohli podpořit třeba nákupem koláčů nebo nejrůznějších drobností. Nechyběly ani výtvarné dílničky, v nichž si děti a často i rodiče mohli něco vyrobit. Nás zaujalo třeba malování na kamínky. Dětem se pak také hodně líbily balíky slámy sloužící jako prolézačka, na nichž si mohly do sytosti vyhrát.

Naše redakce jarmark navštívila hned po startu, tedy v 10.30 a už tou dobou zde bylo velmi mnoho návštěvníků. Je vidět, že milovičtí přesně o takové akce stojí.

Související obrázky:

Napsat komentář