NepropásněteTipy na výletyVolný časZajímavosti z kraje

Lázně, tanec, skvělé jídlo… Poděbrady naučí tančit hvězda StarDance Lucie Hunčárová

O Roztančeném divadle v Mladé Boleslavi jsme vám již něco pověděli a možná jsme vás tím tak trochu naladili. Ostatně proč by mělo tančit jen »divadlo«? Pokud máte někoho do páru, vydejte se na parket rovnou sami.

Přáli byste si proniknout do tajů tanečního umění a zároveň si užít parádní víkend? To vše je možné díky akci, kterou si pro vás v Poděbradech přichystala Lucie Hunčárová. Pokud patříte k pravidelným divákům StarDance, jistě vám toto jméno není neznámé. Ale pro pořádek – tato kudrnatá blondýnka se v populární taneční show objevila hned ve třech řadách.

Tanečními partnery jí byli Pavel Řezníček v 6. řadě, Lukáš Pavlásek o rok později (dotančili až do finále) a ital Emanuele Ridi v 8. řadě. Ostatně s posledním zmiňovaným ji jeden čas pojil vztah i v soukromí a předtím byla řadu let partnerkou životní i taneční další známé tváře ze StarDanceHonzy Ondera. To už ale odvál čas a nyní je z Lucie šťastně vdaná paní, letos v létě totiž řekla »ANO« svému partnerovi Filipovi.

V rámci Tanečního víkendu, který se odehraje 4. – 6. listopadu v Hotelu Chariclea v Poděbradech, vás s Lucií Hunčárovou čekají hned 4 taneční lekce. Unavené nožky pak můžete svlažit v bazénu a síly nabrat v místním wellnessu.

„Srdečně zvu všechny taneční, manželské, partnerské a přátelské páry na taneční víkend do Poděbrad. Můžete se těšit na 8 hodin taneční výuky, neomezený vstup do wellness zóny, skvělou gastronomii a v neposlední řadě příjemnou zábavu. Vhodné jak pro začátečnické, tak pro pokročilé páry. Těším se na Vás,“ zmiňuje též Lucie na svém Instagramu.

Celková cena, v níž je zahrnut pobyt včetně polopenze i kurzovného za taneční lekce, činí 5 890 Kč na osobu, tedy 11 780 Kč za pár. Více informací včetně objednávkového formuláře (kde se dá přikoupit také plná penze) najdete na stránkách Lázní Poděbrady.

Taneční víkend

Související obrázky:

Napsat komentář