NepropásněteVolný časZajímavosti z kraje

Velká tlustá řecká dámská jízda! Přijdete do kina?

CineStar pro vás opět chystá Dámskou jízdu, přičemž tentokrát je ten název skutečně trefou. Film, který bude promítán, v sobě snoubí lásku i humor… a také se skutečně někam pojede. 

A cože to bude za snímek? Napovídáme, že se jedná o již třetí díl romantické komedie, která měla premiéru roce 2002, tedy před dlouhými 21 lety. Hlavní hrdinka Toula tehdy hledala lásku, a to po třicítce, s šílenou početnou rodinou a nějakými těmi kily navíc. Už víte? Správně, Moje tlustá řecká svatba!

Kazma natočil „fajn biják“. Rozuzlení Onemanshow: The Movie hledejte v Lysé nad Labem

Co nás čeká?

Ve třetím díle se rozhodne Toula (Nia Vardalos) splnit velké přání svého zesnulého tatínka a vrátit se na řeckou půdu. Zorganizuje cestu nejen pro sebe a manžela Iana (John Corbett, jinak také známý coby Aidan ze Sexu ve městě), ale též pro jejich velkou a rozvětvenou rodinu. Zaberou snad půlku letadla. Jaké katastrofy je čekají a najde snad nějaká další mladá dvojice v průběhu filmu lásku? To už nebudeme prozrazovat.

Film už tedy máme vybraný, teď tedy ještě občerstvení a doprovodný program, že, dámy? 

Při příchodu na vás bude čekat welcome drink a zároveň zde bude možnost ochutnávky kávy Starbucks. Na Dámské jízdě, opět moderované tváří a hlasem z Rádia Kiss, nebude chybět ani tombola o zajímavé ceny.

Dámská jízda - CineStar
Dámská jízda – CineStar

Kdy a kde? V sobotu 5. září, od 17:30. Cinestar Mladá Boleslav. Přejeme krásnou zábavu!

Mlčeti zlato, ale smích vítězí… Energický Čenský a rázná Morávková pobavili Kačinu

Kazma i animák

Pokud nemáte zrovna chuť na řecko-americkou filmovou kuchyni, na menu kina najdete i jiné lahůdky: Je libo Kazmův nejnovější projekt ONEMANSHOW: The Movie? Či raději napínavý film Gran Turismo podle skutečných událostí? Pro děti je tu také pohádka Letíme 2. 

Související obrázky:

Napsat komentář