Zajímavosti z kraje

Doktorka Sylva Fryntová i duo Lepařová a bezdomovec Cyril I PODCAST o Ordinaci – co kdyby…

Podcast Středočeského magazínu Seriáloví šťouralové a jeho patnáctý díl, tentokrát v lecčem speciální. Džejňulka si k sobě přizvala »odbornici« na seriálovou Ordinaci v růžové zahradě 2 Nikču a spolu si především představují, jak by to vypadalo, kdyby se do děje vrátily některé postavy z minulosti.

Na co přijde řeč?

  • Co kdyby se do Kamenice vrátila Sylva (Veronika Arichteva) se synem Dominikem?
  • Na čem by mohl zkrachovat její vztah s Matyášem (Ladislav Hampl)?
  • Řekla vůbec synovi pravdu o tom, že jeho otec byl Dalibor (Jan Šťastný)?
  • Jak by jí zkřížil cesty Bobo Švarc (Martin Zounar)?
  • Jak by to vypadalo, kdyby se Sylva stala lékařkou? Ostatně, má to v krvi…
  • Kde vlastně skončila paní Lepařová (Iva Hüttnerová)?
  • Jak by vyřešila problémy Suchých a s kým bychom ji mohli dát dohromady?

Dále rozebíráme i reálné návraty postav, které již byly skutečně avizované, a to návrat Pusenského (Milan Bahúl) i Heluš (Martina Randová). Nezapomínáme ani na pana psychologa, kterého si po letech opět zahrál Tomáš Krejčíř. Také se bavíme o nelogických dvou posledních znělkách Ordinace a novém kamerovém systému včetně používání jinak zbarvených záběrů (vzpomínky) či slow-motion (zpomalené záběry, například ve scéně facky Zdeny a Valerie)

  • Pozor, může obsahovat spoilery Ordinace, ale především pozor, OBSAHUJE SPOILERY K JEDNÉ ZÁPLETCE SERIÁLU EXTRAKTOŘI NA VOYO.

 

Propásli jste?

Na našem Youtube kanále najdete i předešlé díly podcastu. V prvním a třetím jsme se věnovali Kukačkám. V druhém díle jsme se zabývali novými díly Ordinace v růžové zahradě 2. Čtvrtý, šestý, osmý a dvanáctý díl pak patřil nekonečné Ulici, pátý a čtrnáctý Jedné rodině.V sedmém a třináctém díle jsme poprvé potrhali peříčka Zlaté labuti. Devátý, desátý a jedenáctý díl měly v režii dámy z And Just Like That. Pokud nechcete přijít o nové díly odebírejte náš Youtube kanál. 

Související obrázky: