Zajímavosti z kraje

Nový rok, nový projekt. Podpoříte nás?

Na sklonku roku minulého si parta přátel řekla, že založí web. To se podařilo. Potom ale přišla potřebná pauza, v níž bylo nutné vychytat pár největších chyb a promyslet strategii do budoucna.

A teď jsme zpátky, v plné síle, abychom vám řekli co a jak.

Náš web se zaměřuje na Středočeský kraj a Prahu. Chceme mapovat zajímavá více či méně známá místa, která je vhodné navštívit. Zároveň chceme přinášet zajímavé tipy na dárky, recepty, rozhovory nebo třeba fotogalerie. Naší snahou je a bude propojování webu, který dostává magazínovou podobu, sociálních sítí a do budoucnosti vydávání toho nejzajímavějšího v měsíčníku či čtvrtletníku.

Součástí našeho média jsou a budou i osobní blogy, v nich přineseme také nejrůznější literární útvary od povídky po román.

https://www.stredocesky-magazin.cz/vydejte-se-na-prochazku-po-stopach-kovanske-lokalky/

Rozhodně vás nehodláme unavovat dalšími zprávami o koronaviru, ekonomické situaci, o tom, co zase provedla naše vláda nebo jak to vypadá s krizí na Blízkém východě. Nic takového od nás nečekejte. Naopak chceme popularizovat oblast středních Čech a přinášet pozitivní informace z vašeho okolí.

Díváme se také po zajímavých autorech, kteří by nám pomáhali naše vznikající médium posouvat dál. Za celou redakci Středočeského magazínu všem našim stávajícím i budoucím čtenářům přeji krásný a klidný rok 2021. Zachovejte nám přízeň.

Související obrázky:

Napsat komentář