Zajímavosti z kraje

Nový rok a nové projekty Středočeského magazínu

Vážení čtenáři,

dovolte mi za celý Středočeský magazín poděkovat za přízeň. To, jak rosteme a jak nám přibýváte vy, to je pro nás obrovská hnací síla, motor, díky kterému máme chuť jít dál. Ráda bych vám tedy představila naše plány pro letošní rok.

Podcasty

Přibližně od konce ledna pro vás budeme natáčet podcasty a to hned dva – jeden seriálový, kdy se budeme bavit o českých i zahraničních seriálech, které máte rádi. Druhý pak bude „výletní“. Pro začátek máme představu, že vám přineseme zajímavý rozhovor s kastelánem či majitelem hradu – zámku – a že jich ve středu Čech máme!

Projekty

Čekají nás také speciální projekty, chceme být inspirativní a zaujmout, dělat dobré skutky. Na tomto poli nechci moc prozrazovat, jedno ale mohu – začínáme s projektem Mediální výchova do škol a domovů důchodců. Byli bychom také rádi, aby děti na základě poznatků také samy psaly články, o něž vás rozhodně neochudíme.

Focení

Chcete aby se o vás mluvilo? Aby každý věděl jak úžasnou akci pořádáte? Pozvěte si nás, akci nafotíme a uděláme z ní reportáž. Náš dosah je už značný, takže se o vaší událostí dozví všichni z okolí i přespolní – a budete mít pěknou památku.

Časopis

Chceme se více věnovat focení, reportážím a pozvánkám na výlety. Máme představu, že v letošním roce ty nejlepší a nadčasové kousky budeme publikovat také ve čtvrtletníku.

Inzerce

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Sháníme inzertní poradce napříč Prahou a Středočeským krajem.

Související obrázky:

Napsat komentář