LifestyleZajímavosti z kraje

Nenechte si ujít online koncert na podporu zoo!

V neděli 9. května v 17 hodin započne živý přenos benefičního koncertu za účelem podpořit zoologické zahrady v České republice a na Slovensku. I když jsou zahrady v ČR otevřené od 12. dubna a na Slovensku s týdenním odstupem, jsou ztráty za několik měsíců, z důvodu vládního uzavření, astronomické. Proto se produkční tým pod vedením Tomáše Vimmera rozhodl oslovit známé interprety a kapely s cílem sestavit program na podporu dvaceti členů Unie českých a slovenských zoologických zahrad.

Tomáš Vimmer na stránkách projektu Hrajeme pro 20 zoo uvedl: „Když se k nám z médií dostala informace o složité situaci zoologických zahrad, cítili jsme potřebu okamžitě pomoci. Obrátili jsme se s nabídkou na ředitele liberecké zoo Davida Nejedla a po konzultaci se rozhodli uspořádat benefiční koncert pro všech dvacet unijních zoologických zahrad. Jedná se o zcela unikátní projekt, vůbec první svého druhu. Pevně věříme, že přinese úspěch a podaří se nám prostřednictvím známých osobností vybrat pro zoo další finanční prostředky.“

Můžete se těšit na vystoupení kapely No Name, Mig 21, Rybičky 48, Denoi, či Botox, nebo další známé umělce jako Dan Bárta, Jakub Děkan, Igor Orozovič a Linakaro.

Vstupenky jsou v předprodeji na portálu Ticketstream v hodnotě 100, 300 a 500 korun.

Další informace naleznete na webu projektu Hrajeme pro 20 zoo.

Související obrázky:

Napsat komentář