NepropásněteVolný časZajímavosti z kraje

„Moje hra“ je prostě báječná. Jiří Bartoška nezklamal

Kdo by nemiloval Jiřího Bartošku? Před nedávnem jsme zhlédla představení Moje hra a byla jsem naprosto očarovaná.

Jiří Bartoška už je samozřejmě ve věku mého dědečka, ale pořád má něco do sebe. Možná mnohem víc, než když byl mladík. Hru jsem viděla v sále Záložny v Benátkách nad Jizerou ve velmi příjemné přátelské atmosféře.

Jak mnozí vědí, protože se Moje hra uvádí v Divadle Kalich už pěkných pár let, Jiří Bartoška hraje zesnulého spisovatele (a pěkného proutníka), kterého si rodina nechala přivést na Štědrý večer domů.

Cinestar nejen v Boleslavi nabízí plno zajímavých novinek. Na co zajít?

Během magické noci pak nebožtík promlouvá nejen k vlastní manželce, ale i k dalším ženám svého života. Většinu hry herec tráví v rakvi, která na jevišti stojí, a u této příležitosti kouří jednu cigaretu od druhé (a to jsem myslela, že Jiří Bartoška přestal po nemoci kouřit).

Laskavý humor

Do divadla jsem šli s manželem, čekala jsem, že nebude příliš nadšený, ale nakonec nás inscenace pohltila oba. Nechci prozrazovat více z děje, přece jen je ještě plno lidí (nejen ve Středočeském kraji), kteří hru neviděli. Za sebe ale musím říct: „Rozhodně na to běžte!“

Moje hra přináší plno laskavého humoru, ale také spoustu obyčejných životních situací, v nichžse pozná úplně každý. Všichni herci navíc byli prostě báječní.

Více o inscenaci Moje hra nejdete ZDE.

Související obrázky:

Napsat komentář