NepropásněteTipy na výletyVolný časZajímavosti z kraje

Lotrando a Zubejda, James Bond i Tros Discotequos v Poděbradech. Chcete soutěžit o lístky na Sountrack festival?

Festival pro filmové i hudební nadšence se po roce opět plíží. Soundtrack festival letos proběhne v Poděbradech od čtvrtka 25. srpna do neděle 28. srpna. Zahajovat bude akci vystoupení Jiřího Ševčíka & PIRATE SWING Bandu.

V pátek se nám od 17:30 „stane něco překrásného, nám se stane něco divného“ a díky pohádkovým melodiím z Lotranda a Zubejdy se vrátíme do dětství. Písničkový soundtrack živě bude doplněn filmovou projekcí.

Dyk i agent 007

Na hlavním jevišti pod poděbradským zámkem pak od 21 hodin zazáří uskupení Tros Discotequos, které tvoří Vojta Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián. Poté, co se rozpadla jejich kapela Nightwork, přišli s touto improvizační hudební formací. Zda ale dojde i na slavné Tepláky, si nejsme jistí.

Sobotní večer pak bude ve znamení agenta 007. Od 20 hodin totiž spatříte nejslavnější bondovku s Danielem Craigem s názvem Skyfall – a to na velkém plátně. Navíc s živě provedeným soundtrackem, o nějž se postará Filharmonie Hradec Králové.

Slavnostní zakončení festivalu bude následovat v neděli 28/08 v 15:00 v Centrálním lázeňském parku, přičemž pomyslný zlatý hřeb v podobě koncertního představení The Night is Waiting Kryštof Marka bude přístupné pro všechny návštěvníky festivalu zdarma. Stejně tak veškerý doprovodný program v lázeňském městě, co zahrnuje koncerty, výstavy, filmové projekce i prezentace partnerů, je zdarma.

Pokud vás Soundtrack zaujal a máte zrovna volný víkend, vstupenky můžete zakoupit v prodejní síti TicketLIVE. Ale dokonce o ně můžete i soutěžit na Instagramu Turistického informačního centra Poděbrady.

Jaká jsou pravidla?

  1. Sledujte jejich profil na Instagramu.
  2. Odpovězte na soutěžní otázku – do komentáře pod soutěžní příspěvek napište, kolikátý ročník Soundtrack festivalu letos proběhne.
  3. Abyste zvýšili šanci na výhru, sdílejte soutěžní příspěvek do story.

Výherce získá vstupenky na Tros Discotequos & afterparty. Tak hodně štěstí a všem krásný zážitek! 

 

Soundtrack festival
Soundtrack festival

Související obrázky:

Napsat komentář