PodcastySeriály

Kukačky zakukaly podruhé… První díl druhé řady prozkoumali Seriáloví šťouralové

Jak jsme po novém roce slíbili, připravujeme nové projekty. Dnes představujeme jeden z našich prvních pokusů o podcast. Jmenuje se Seriáloví šťouralové a v 1. díle se zabýváme druhou řadou Kukaček, která se na České televizi právě rozjíždí. 

Podcastem provází dvě dámy, které si přezdívají Džejňulka a Ginny. Společně diskutují o prvním díle druhé řady Kukaček.

  • Co nás na tomto díle trochu zarazilo? 
  • Jaké jsou fanouškovské teorie ohledně dalšího dění – je vůbec David (Michal Isteník) skutečně vinen, nebo jen někoho kryje?
  • Kterému nápadníkovi Marcely (Denisa Barešová) fandíme víc – tedy kdo je TÝM LUBOŠ (Adam Ernest) a kdo zase TÝM HYNEK? A jaké druhé jméno by měl podle nás přijmout Štěpán Benoni
  • Jak jsme zhodnotily přeobsazení Jitky Čvančarové Evou Hacurovou? Proč k němu došlo a v čem jsou si tyto dámy podobné a v čem jsou zase odlišné? 
  • A co Martin alias Marek Adamczyk? Nenávidíme ho, nebo mu fandíme?

To vše řešíme v prvním díle podcastu Seriáloví šťouralové. Budeme rádi, když si ho poslechnete a třeba nám i řeknete svůj názor. Také doufáme, že i když to třeba tentokrát nebylo úplně ideální, časem se určitě ještě zlepšíme. A které seriály bychom podle vás měli probrat? 

Kukačky

První řada vznikla v roce 2021, současná druhá se vysílá právě letos, v roce 2023.

Režie: Biser Arichtev

Hrají: Marta Dancingerová, Marek Adamczyk, David Novotný, Sabina Remundová, Luboš Veselý, Veronika Freimanová, Libuše Švormová, Petr Kostka, Adam Ernest, Štěpán Benoni, Michal Isteník, Denisa Barešová, Theo Schaefer, Viktor Sekanina, Jan Dolanský, Klára Cibulková,  a další…

Seriál Kukačky

Obrázek 1 z 13

Marek Adamczyk a Marta Dancingerová (Foto: Česká televize)

Související obrázky:

Napsat komentář