NepropásněteTipy na výletyVolný časZajímavosti z kraje

Mamma mia, koncert! Radonice roztančí songy od ABBY

Sychravý podzim je tu, ale pokud se ještě nechcete rozloučit s létem, jeho pohodou a uvolněnou atmosférou pláží, máme pro vás jeden nápad. Navštivte malebný řecký ostrov… nejsou Money, Money, Money? Nebojte, tenhle výlet nebude stát žádný majlant a nemusíte kvůli němu vlastně ani opustit Středočeský kraj.

Na pláž vás totiž přenese koncertní verze muzikálu Mamma Mia!, která v sobotu 15. října roztančí a rozezpívá kulturní centrum v Radonicích. Možná znáte filmovou verzi s Meryl Streep, Piercem Brosnanem a dalšími hvězdami z roku 2008, případně víte, že toto představení je plné hitů oblíbené švédské popové kapely ABBA.

Jedná se o muzikál, který si světovou premiéru odbyl v roce 1999 na Broadwayi v Londýně a od té doby už stihl objet celý svět a získat si srdce řady diváků. V tuzemsku se Mamma Mia! hrála například před pár lety v Kongresovém centru a v pražském Divadle Hybernia, v odlišné produkci ji pak najdeme na repertoáru brněnského Městského divadla.

V Radonicích se můžete těšit sice jen na koncertní verzi, ovšem i tak bude jistě o zábavu postaráno. Zazní spousta hitů, například Super Trouper, Chiquitita, Dancing Queen již zmíněný song Money, Money, Money a další. Všechny s českými texty Adama Nováka a v podání známých tváří.

Kulturním centrem se rozezní hlas například zpěvačky Michaely Noskové, kterou jsme poprvé mohli zaregistrovat v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar. Od té doby ušla dlouhou cestu a zahrála si v řadě muzikálů, například Ples upírů, Noc na Karlštejně, Sněhová královna, Evita a mnoha dalších.

Za dámy ji doplní ještě krásná blondýnka Petra Peterová, známá například z muzikálových Dětí ráje či Bídníků. O mužské party se postará muzikálový matador Bořek Slezáček, v současnosti představitel hlavní mužské role v Biografu Láska, muzikálu složeného z písní Hany Zagorové. Vidět jste ho ale na prknech, co znamenají svět, mohli také v Lásce nebeské, Trháku či Iagovi. Případně si ho můžete pamatovat též coby mafiána Alexeje v seriálu České televize Devadesátky.

Pokud jsme vás nalákali, zbývá už vám jen poradit, kde pořídit lístky. Vstupenky v předprodeji jsou k dostání na obecním úřadě Radonice, jeden za 250 Kč. Pokud byste raději zaplatili až na místě, přijde vás jeden lístek na 290 Kč. „You can dance, You can jive,…You are the dancing queen!“ Přejeme příjemnou zábavu.

Související obrázky:

Napsat komentář