Seriály

Chcete šperky či nábytek seriálové Ireny? Zlatá labuť se zbavuje rekvizit

Zlatá labuť rozevřela nyní potřetí svá křídla na Nově i na Voyu a vlétla do své třetí a poslední řady. Někteří fanoušci sice odmítají uvěřit tomu, že děj nebude pokračovat i dál, ale vše tomu nasvědčuje. Štáb už se dokonce hodlá zbavovat i různých rekvizit.

Zlatá labuť se vrací: Pojďte si s námi osvěžit detaily v novém kvízu

Rekvizity musí pryč

Minulý víkend se otevřely brány studií televize Nova a diváci mohli nahlédnout do prostředí svých oblíbených seriálů u příležitosti narozeninových oslav televize, navíc Zlatá labuť se pyšní i natolik skvělou fanouškovskou (či fanynkovskou?:)) základnou, že se uskutečnilo i její setkání, kterého se účastnili také herci Marta Dancingerová a Adam Vacula neboli seriáloví Bára a Petr.

Každopádně poslední díly nás čekají v červnu a pak se děj seriálu definitivně uzavře. Někdy si tvůrci nechávají zadní vrátka, aby se mohli později vytasit s pokračováním, ale zde k tomu zřejmě nedojde. Svědčí o tom už i to, že 20. dubna se bude konat  charitativní bazar, na němž budou vydraženy různé předměty z ateliérů Zlaté labutě. 

No, řekněte sami, kdo by nechtěl zasednout na židli Ireny Maškové, případně si zkusit její šperky? Dále budou k dispozici i drobné předměty s logem seriálu a také dobové forografie.

Královna Lewandowská a skrytý vtípek na režiséra Vejdělka: Jaká je Aristokratka ve varu?

„Dali jsme dohromady velké kusy nábytku, které diváci důvěrně znají z určitých scén, nebo drobnosti, které se v těch kulisách mihly,“ uvedla pro iGlanc představitelka krásné záporačky Kristýna Ryška. 

Dražba bude probíhat odpoledne i večer, a to v Praze, další podobnosti zatím jasné nejsou. Všechny informace se postupně objeví na sociálních sítích seriálu Zlatá labuť. 

Související obrázky: