NepropásněteTipy na výletyVolný čas

Do ZOO Praha za kačku! Letos děti mohou přijít i bez vysvědčení

Konec školního roku oslaví dětští návštěvníci v Zoo Praha. Již tento pátek budou mít všechny děti do patnácti let vstup za 1 Kč. Vysvědčení můžou protentokrát nechat doma – zoo letos rozšířila tuto tradiční akci na všechny děti bez ohledu na prospěch. Zúčastnit se budou moci i speciálních vycházek za volně žijícími živočichy v areálu zoo. V sobotu čekají návštěvníky komentovaná krmení zvířat doplněná o soutěžní otázky o drobné odměny. V neděli pak zoo zahájí výstavu sklípkanů.

Program na pátek 30. června

· 10.00 – 17.00 Pátrání po volně žijících ptácích, savcích, plazech, obojživelnících i hmyzu v areálu Zoo Praha. Prohlídky začínají každou celou hodinu před Vzdělávacím centrem.

Program na první prázdninový víkend 1. – 2. července

· 1. – 2. 7. Vycházky za africkými kopytníky: Vydejte se za hrochy, antilopami a žirafami. Komentovaná prohlídka s průvodcem začíná každou celou hodinu u severního vchodu do zoo a je pro návštěvníky zdarma. První prohlídka začíná v 10 a poslední v 16 hodin.

Byl tady i Škvorecký. Milovice otevřely unikátní muzeum

· 2. 7. Vernisáž výstavy sklípkanů: Za účasti autorů a hostů slavnostně zahájíme výstavu sklípkanů. Návštěvníci spatří vůbec největší pavouky světa Theraphosa blondi nebo atypicky vyhlížející zástupce sklípáků Cyclocosmia latusicosta, kteří nápadně připomínají sušenky Oreo. Chybět nebude ani hudební doprovod. Program začne ve 13 hodin v Gočárových domech.

· Po celý víkend probíhají komentovaná krmení a setkání plná zajímavostí o zvířatech doplněná o soutěžní otázky. Každý, kdo se aktivně zapojí, dostane drobnou odměnu.

Více informací včetně seznamu komentovaných krmení naleznete na webových stránkách: https://www.zoopraha.cz/navsteva/program.

Související obrázky:

Napsat komentář